Hurt


Organizujesz wydarzenie, imprezę rodzinną lub firmową? Potrzebujesz koszulek na wieczór kawalerski bądź panieński?

Zapraszamy do współpracy!

Zamówienia hurtowe realizujemy od 15 szt.

Chcesz więcej? Nie ma problemu!
Z pomocą przychodzi sitodruk. (powyżej 30szt.)

 SITODRUK – to specjalna technika przyciskania farby. Na karuzelę sitodrukową nakłada się sita (czyli naświetlone matryce) i za pomocą rakla odciska farbę, która przybiera odpowiedni wzór. Dzięki tej prostej metodzie możemy wykonywać nadruki na wszelkich tekstyliach, które posiadają płaską powierzchnię. Technika sitodruku posiada wiele zalet, które czynią ją jedną z najpopularniejszych i najwydajniejszych na rynku. Sitodruk świetnie nadaje się do zadruku dużych, płaskich powierzchni. Dlatego bardzo dobrze sprawdza się przy ozdabianiu większości ubrań i dodatków, takich jak: koszulki, bluzy, torby, czapki, odzież robocza, spodnie i wiele innych. Taka powszechność zastosowania jest niewątpliwym plusem.

Kolejnym plusem techniki sitodruku jest jej duża wytrzymałość na bodźce fizyczne (zginanie, drapanie, przyciskanie itp.). Także pranie nie powinno zaszkodzić dobrze wykonanemu nadrukowi. Dlatego wato zwracać uwagę na jakość zastosowanej metody. Od naświetlenia, przez dobór odpowiedniej farby, po proces drukowania i suszenia – wszystko musi być wykonane perfekcyjnie aby zapewnić wysoką odporność i odpowiedni wygląd.

WIELKOŚĆ ZAMÓWIENIA

Sitodruk najlepiej nadaje się więc do dużych zamówień. Im więcej sztuk zamawiamy, tym niższa jest cena jednostkowa. Dlatego też, przy bardzo małych zamówieniach, obejmujących kilka lub nawet jedną sztukę, metoda ta staję się mało opłacalna. Lepiej skorzystać wtedy z druku cyfrowego bądź termotransferu.

Mamy możliwości wydrukowania więcej niż potrzebujesz!

W sprawie zamówień hurtowych dzwoń: 500-200-769